Concursul „Fii ECO”, ediția a II-a – Totalizarea rezultatelor ♻️
Astăzi, de Ziua Mondială a Mediului Înconjurător, a avut loc totalizarea concursului ecologic „Fii ECO”, ediția a II-a.
Copiii, părinții și cadrele didactice au demonstrat implicare și responsabilitate prin colectarea capacelor din plastic, promovând grija față de mediul înconjurător și importanța reciclării.
???? Rezultate:
???? Premiul Mare – Grupa nr. 3
???? Locul I – Grupa nr. 2
???? Locul II – Grupa nr. 4
Locul II – Grupa nr. 6
???? Locul III – Grupa nr. 5
???? Locul III – Grupa nr. 1
♻️ Capacele vor fi predate către Recycline Moldova pentru reciclare și reutilizare.
???? Mulțumim tuturor pentru implicare! Împreună pentru un mediu mai curat și mai verde.