Concursul „Fii ECO”, ediția a II-a – Totalizarea rezultatelor 
Astăzi, de Ziua Mondială a Mediului Înconjurător, a avut loc totalizarea concursului ecologic „Fii ECO”, ediția a II-a.
Copiii, părinții și cadrele didactice au demonstrat implicare și responsabilitate prin colectarea capacelor din plastic, promovând grija față de mediul înconjurător și importanța reciclării.
Locul II – Grupa nr. 6





